Gratisversand ab 12,50 €
Sicher einkaufen
Idosell security badge

Czas i koszt dostaw

GDZIE MOGĘ ODEBRAĆ MOJE ZAMÓWIENIE?

Przesyłkę można otrzymać pod wskazanym przez Państwa adresem (np. adres zamieszkania, adres miejsca pracy).

 

CZY MOGĘ ŚLEDZIĆ MOJE ZAMÓWIENIE?

W każdej chwili można sprawdzić na jakim etapie znajduje się zamówienie wchodząc w „Twoje konto” następnie w „Zamówienia”. Ponadto, otrzymają Państwo e-mail potwierdzający wysyłkę a następnie e-mail z linkiem do strony śledzenia wysyłki oraz będą Państwo informowani przez firmę kurierską o kolejnych etapach dostawy zamówienia poprzez SMS.

 

W JAKIM CZASIE OTRZYMAM SWOJE ZAMÓWIENIE?

Wysyłka zamówionych produktów realizowana jest w ciągu 48h od momentu zaksięgowania wpłaty Klienta, lub w przypadku wyboru opcji za pobraniem, od momentu złożenia zamówienia. Czas dostawy wysyłki uzależniony jest od rodzaju wybranej wysyłki. W przypadku gdy wybrali Państwo wysyłkę za pomocą kuriera DPD czas dostarczenia wynosi do 2 dni roboczych jeśli dostawa ma miejsce na terytorium Polski lub od 2 do 5 dni dni jeśli jest na terytorium Europy ( dokładny czas jest różny dla poszczególnych krajów i wynika z zasad obowiązujących u kuriera DPD).

 

DO JAKICH KRAJÓW REALIZUJEMY WYSYŁKĘ BIŻUTERII?

Biżuterię poza Polską wysyłamy do następujących krajów Europejskich: Austria, Belgia, Czechy, Dania, Finlandia, Francja, Hiszpania, Holandia, Irlandia, Niemcy, Norwegia, Portugalia, Słowacja, Słowenia, Szwajcaria, Szwecja, Węgry, Wielka Brytania, Włochy.

 

JAKI JEST KOSZT WYSYŁKI?

Polska: Koszt wysyłki przesyłki kurierskiej DPD koperta - 12 zł ( waga do 500 g. - najbardziej popularny wybór),  DPD paczka – 15 zł, usługa pobrania + 3 zł. Darmowa dostawa od zamówienia powyżej 500 zł.

Europa: 12 EURO niezależnie od kraju dostarczenia. Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 250 EUR.

pixel