Free delivery from 12,50 €
Safe shopping
Idosell security badge

Sposoby płatności i prowizje

Akceptujemy następujące formy płatności:

 

Zwykły przelew bankowy

Zapłaty dokonujesz przed rozpoczęciem realizacji zamówienia, na konto bankowe, którego dane otrzymasz od nas po złożeniu zamówienia. Towar zostanie wysłany do Ciebie po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie. Przy płatności zwykłym przelewem NIE DOLICZAMY DODATKOWYCH OPŁAT

 

Płatność za pobraniem 

Zapłaty dokonujesz u kuriera, który dostarczy Ci przesyłkę pod wskazany przez Ciebie adres. Wymagane jest posiadanie odpowiedniej kwoty w gotówce - bez zapłaty kurier nie wyda Ci zamówionej przesyłki. Przy płatności za pobraniem NIE DOLICZAMY DODATKOWYCH OPŁAT.

 

Szybkie płatności obsługiwane przez system IAI S.A.

Zapłaty dokonujesz przed rozpoczęciem realizacji zamówienia za pośrednictwem systemu szybkich płatności obsługiwanych przez IAI S.A. Towar zostanie wysłany do Ciebie po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie (wpłaty księgowane są zazwyczaj w ciągu kilku minut po dokonaniu przelewu).

 

Szybkie płatności obsługiwane przez system PAY PAL

Zapłaty dokonujesz przed rozpoczęciem realizacji zamówienia za pośrednictwem systemu szybkich płatności obsługiwanych przez PAY PAL. Towar zostanie wysłany do Ciebie po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie (wpłaty księgowane są zazwyczaj w ciągu kilku minut po dokonaniu przelewu).

pixel