Безкоштовна доставка від 50,00 zł
Зберегти в списку покупок
Створення нового списку покупок

Ювелірною справою в нашій родині ми займаємося з початку 1990-х років, коли вперше поєднали бурштин зі сріблом і створили свої перші вироби: каблучки з гордістю "балтійського золота", величні кулони чи срібні сережки, які природно доповнили наші колекції.

Наші прикраси були створені в сімейній майстерні, розташованій в Гданську, де зустрічалися покоління нашої родини, поділяючи потребу створювати щось прекрасне. За ці роки багато чого змінилося. Сьогодні цього ательє вже немає, але пристрасть залишилася. І це захоплення ми вирішили перетворити на проект авторських ювелірних прикрас. Проект, який народився в наших головах і серцях.

Так було створено авторський ювелірний бренд Kohha, який з 2015 року доводить, що зі срібла можна створювати неординарні прикраси, розширюючи межі того, що було відомо до цього часу в ювелірній справі. Ми сміливо використовуємо сучасні рішення, такі як дизайн та 3D-друк, не забуваючи при цьому, що краса ювелірних виробів - це результат трудомісткої ручної роботи. Наші вироби продаються на ювелірних виставках у Німеччині, Італії та, звичайно, у Польщі.

Ми не зупиняємося. Ми продовжуємо працювати, щоб наші клієнти могли відчути красу, якою ми ділимося з ними. Ми хочемо співтворити їхні емоції та бути з ними у найважливіші для них моменти.

pixel