Darmowa dostawa od 50,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Z odwiedzinami na stoisku Kohha na targach Inhorgenta 2020

2020-02-29
Z odwiedzinami na stoisku Kohha na targach Inhorgenta 2020

Targi Inhorgenta w Monachium. Idea imprezy oraz kilka statystyk.

Targi Inhorgenta w Monachium stanowią wyjątkowe połączenie indywidualności, inspiracji i innowacji. Te trzy słowa mają podkreślić, jak kształtuje się przyszłość dla biżuteryjnego świata i jakie trendy mają szansę zaistnień w sposobie tworzenia, pokazywania oraz opowiadania o biżuterii. W sześciu halach o powierzchni ponad 65 tys m2 na 4 lutowe dni zgromadziło się ponad 1000 wystawców z 44 krajów, a targi odwiedziło nawet 26.000 osób z 80 krajów.


Pokaz mody na targach Inhorgenta 2020

Kohha na Inhorgenta 2020.

W tym roku już po raz trzeci gościliśmy na terenach Neue Messe München. Po raz pierwszy można nas było spotkać w hali B2 poświęconej trendom Elegance & Lifestyle, w której gościły też takie uznane na niemieckim rynku marki jubilerskie jak Max Fröhlich GmbH,  Coeur de Lion Schmuckdesign GmbH czy  Ernstes Design, a także wiele innych mniejszych marek z innych zakątków świata. Warto wspomnieć, że w oprócz nas w tej samej hali można było także spotkać inne firmy z Polski, co podkreśla, że design i jakość naszej, polskiej biżuterii jest doceniana na tak wymagającym rynku.

Na naszym stoisku z dumą prezentowaliśmy wszystkie dotychczasowe kolekcje, które można też znaleźć w naszym sklepie takie jak pozłacane naszyjniki z kolekcji Gothic, w której inspiracją była architektura katedr gotyckich czy też obrączki Chesterfield zdumiewające wewnętrzną fakturą niespotykaną u innych złotników. W czasie targów zaprezentowaliśmy także kilka nowości, do których należały nowe wzory srebrnych spinek oraz męskie i damskie srebrne bransoletki. 

Naszych gości bardzo interesowało, jak powstają nasze produkty, dlatego z przyjemnością mogliśmy zaprezentować, jak na etapie projektowania 3D można modelować szczegółami projektu, aby potem osiągnąć doskonały rezultat.


Biżuteria Kohha na targach Inhorgenta 2020

Trendy na targach. W jakim kierunku zmierza jubilerski świat w 2020 roku?

Rozmawialiśmy też o trendach. O tym, co jest i co będzie modne. O różnicach w postrzeganiu i doświadczaniu biżuterii na różnych rynkach. Oczywiście także o wyzwaniach, ponieważ jak wiele branż także świat jubilerski stoi przed niejednym problemem do rozwiązania i wciąż uczy się jak funkcjonować w nowoczesnym, zdigitalizowanym świecie.

Części tych tematów, poświęcone były także seminaria, które odbywały się przez cały okres trwania monachijskich targów w hali C2, która na ten okres przybrała niesamowitego charakteru zielonej dżungli. Odniesienia do ekologii i natury były oczywiste. Może właśnie tak trzeba myśleć o biżuterii przyszłości.

To były pracowite dni, za które bardzo dziękujemy naszym klientom i kontrahentom. Już nie możemy się doczekać spotkania w przyszłym roku na targach Inhorgenta 2021. 


Seminaria na targach Inhorgenta 2020Dofinansowanie stoiska Kohha na targach Inhorgenta 2020


Zdjęcia: Kohha oraz oficjalna strona targów Inhorgenta 

Pokaż więcej wpisów z Luty 2020
pixel