Darmowa dostawa od 50,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Targi jubilerskie Amberif 2020

2020-08-29
Targi jubilerskie Amberif 2020Powód tej inności jest oczywisty – pandemia koronawirusa spowodowała, że targi odbywały się w zupełnie innych warunkach organizacyjnych. Zagwarantowanie bezpieczeństwa klientom oraz wystawcom było priorytetem organizatorów i w związku z tym pojawiły się ograniczenia, z którymi wszyscy musieli się zmagać.  

Targi jubilerskie Amberif – doroczne święto.    


Jednak najważniejsze było co innego. Przecież targi jubilerskie to zawsze święto podczas, którego spotykają się projektanci, producenci biżuterii, dystrybutorzy oraz klienci. Na stoiskach w hali A zdominowanej przez biżuterię z bursztynem można spotkać wiele fanek naszego narodowego skarbu jakim bez wątpienia jest bursztyn. Na hali B królowało srebro i wyroby wykonane z tego kruszcu, natomiast hala C była poświęcona projektantom biżuterii.     


Kohha na targach Amberif 2020.  


Stoisko Kohha na targach Amberif 2020 było usytuowane na początku hali C przy głównej alei targowej dzięki temu łatwo było do nas trafić i wielu przechodzących mogło podziwiać nasze cuda jubilerskie, z których szczególnie podobały się srebrne i pozłacane naszyjniki z kolekcji Gothic, w których, niczym w kapsule czasu, zamknęliśmy wzory stworzone przed wiekami przez architektonicznych mistrzów średniowiecza. Wiele osób pytało także o nasze srebrne spinki do koszul. Na targach Amberif pojawił się wśród nich nowy wzór nawiązujący do fal morskich, który już niedługo będzie także dostępny w naszym sklepie internetowym.  

Spojrzenie na branżę jubilerską w 2020 roku.  


Podczas dni targowych odbywały się także liczne seminaria oraz spotkania biznesowe poza główną halą targową. Jak co roku przyznane zostały także nagrody dla wyróżniających się projektów biżuterii bursztynowej. Widocznym trendem zdobywającym sobie popularność jest dodawanie do bursztynu złota oraz diamentów. Dzięki temu zabiegowi biżuteria bursztynowa jest jeszcze bardziej elegancka ale także ekskluzywna ponieważ ceny takiej biżuterii widocznie rosną. W dzisiejszych czasach pełnych niepewności taka biżuteria może stanowić także lokatę kapitału.  

To były dla nas bardzo udane dni. Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko na targach Amberif.
Pokaż więcej wpisów z Sierpień 2020
pixel