Darmowa dostawa od 50,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Targi Jubinale 2021 w Krakowie.

2021-07-29
Targi Jubinale 2021 w Krakowie.

Tym razem, z powodu pandemii, targi Jubinale zostały przesunięte o kilka tygodni i odbyły się w pierwszych dniach lipca. Zmieniła się także lokalizacja targów. Zamiast Hali Expo gościła nas Tauron Arena, w którą przystosowano do wymogów imprezy handlowej. Jako że Jubinale są targami zarezerwowanymi dla gości branżowych, zmiana lokalizacji nie miała wpływu na popularność wydarzenia i już kilka minut po otwarciu pojawili się pierwsi goście.

Większość klientów odwiedzających nasze stoisko pochodziła z południa Polski. To właśnie dla właścicieli butików i galerii przewidzianych jest tych kilka dni. Krajowych klientów uzupełniali goście z Czech oraz Chin. Ci ostatni zainteresowani byli głównie wyrobami z bursztynu. Pomimo upływu czasu biżuteria z bursztynem wciąż jest bardzo popularna, a wzornictwo zmienia się i dostosowuje do nowych trendów i wymagań klientów.

Dziękujemy za odwiedziny na naszym stoisku. Dziękujemy za wszystkie szczere rozmowy, które napawają nas optymizmem pomimo wciąż dużej niepewności odnośnie do przyszłości branży jubilerskiej po pandemii. Cieszymy się, że spodobały się nowe wzory spinek nawiązujące do fal morskich, które już niedługo będzie można kupić w naszym sklepie internetowym.

 

Pokaż więcej wpisów z Lipiec 2021
pixel