Darmowa dostawa od 50,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

New Nordic Copenhagen 2022. Na targi na rowerze.

2022-08-31
New Nordic Copenhagen 2022. Na targi na rowerze.

Powinniście pojechać do Skandynawii. Pracowałem w Szwecji, tam wasza biżuteria na pewno się spodoba. Czy byliście już na targach w krajach nordyckich? Takie pytania bądź sugestie słyszeliśmy często od naszych klientów. Dlatego już kilka lat temu pojawiła się myśl, aby pojechać na największe targi jubilerskie jakie odbywają się w tej części Europy – New Nordic Copenhagen.

Niestety na przeszkodzie tym planom stanęła pandemia i decyzja organizatorów o odwołaniu tej imprezy w 2020 oraz 2021 roku. Dopiero teraz, po dwóch latach przerwy New Nordic Copenhagen wróciły do kalendarza targów jubilerskich. Zmieniła się lokalizacja samej imprezy i od tego roku marki jubilerskie wystawiają się w zabytkowej przestrzeni Øksnehallen znajdującej się w centrum miasta tuż obok głównego dworca Kopenhagi. To świetnie skomunikowane miejsce dzięki czemu targi przyciągają oprócz klientów branżowych także ludzi zainteresowanych biżuterią.

Stoisko Kohha znajduje się tuż obok głównego wejścia do budynku dzięki czemu nasza marka nie umknie nikomu wchodzącemu na targi. Klienci doceniają nasz kunszt i to, że nasze produkty powstają wyłącznie w naszej rodzinnej pracowni. Trochę szkoda, że jesteśmy tutaj jedyną firmą z Polski, ponieważ wydaje nam się, że ten rynek otwiera przed naszą branżą ogromne możliwości. Oprócz klientów z Dani spotykamy także klientów ze Szwecji oraz Norwegii, dzięki czemu ta impreza stanowi dla nas okno na cały rynek skandynawski.

A po dniu targowym można wybrać się na spokojny spacer po Kopenhadze, a raczej przejażdżkę rowerową, ponieważ drogi rowerowe są tu naturalnym elementem miasta. Zresztą targi New Nordic Copenhagen to pierwsza impreza targowa, na którą zamiast metrem albo samochodem dojeżdżamy rowerami. I bardzo sobie to chwalimy.

pixel