Darmowa dostawa od 50,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Kohha na targach Kijów Fashion

2020-02-22
Kohha na targach Kijów Fashion

Targi Kijów Fashion 05-07.02.2020

 

W Hali International Exhibition Centre na powierzchni 12 000 m2 ponad 600 wystawców z 10 krajów prezentowało swój design oraz wyroby, często powstające w niewielkich rodzinnych firmach oraz wykonywanych ręcznie.

Moda Kijowska szybko się rozwija i udoskonala, asortyment produktów rozszerza się, a poziom prezentacji znaków towarowych rośnie. Specjaliści branżowi mają możliwość prezentowania kolekcji sezonowych, zawierania umów i rozszerzania współpracy biznesowej, a także uzyskania wszystkich niezbędnych informacji dotyczących zarządzania przedsiębiorczością i rozwoju biznesu, poznania współczesnych trendów mody, nawiązania cennych kontaktów biznesowych i prowadzenia negocjacji.

Szczególnie miło było widzieć kilkanaście marek z Polski, które prężnie i dumnie prezentowały nasz krajowy design.
Kohha na targach Kijów Fashion

Biżuteria modowa na targach Kijów Fashion.

Nas, co oczywiste, interesowały najbardziej stoiska z biżuterią modową. Można tam było znaleźć obrączki oraz kolczyki wykonane ze stali i mosiądzu. Większość takiej biżuterii jest przeznaczona do noszenia na co dzień. Naszą uwagę szczególnie zwracały broszki i spinki do włosów bogato zdobione kamieniami. Kto wie może to trend, który już niedługo będziemy mogli obserwować na naszych ulicach?

Dzięki tej wizycie mogliśmy nawiązać nowe kontakty oraz poznać najnowsze trendy modowe zza naszej wschodniej granicy, a także uczestniczyć w pokazach oraz seminariach przewidzianych dla uczestników. Do Kijowa wracamy w maju na targi jubilerskie Jeweller Expo 2020 i mamy nadzieję, że zawarte w lutym kontakty na targach Kijów Fashion pomogą nam w rozwoju naszej marki na rynku ukraińskim. 
Dofinansowanie targi Kijów Fashion Zdjęcia Kohha

Pokaż więcej wpisów z Luty 2020
pixel