Darmowa dostawa od 50,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge
2021-06-23

Kohha na targach Jeweler Expo Ukraine 2021

Podróż na targi w czasach pandemii.

 

Do Kijowa dotarliśmy bezpośrednim lotem z Warszawy. W czasach pandemii podróżowanie ma ten plus, że lotniska nie są przepełnione, a w samolocie podróżuje z nami stosunkowo mało osób. Niestety są też minusy, testy PCR, ubezpieczenie, maseczki. Niemniej, kiedy dojeżdżaliśmy do hali International Exhibition Centre, nad którą widniał baner targów Jeweller Expo 2021, wiedzieliśmy, że warto było przejść te wszystkie niedogodności.  Odebraliśmy oficjalne zaproszenia, i już byliśmy gotowi na spotkania i rozmowy o biżuterii.

 

Jaka biżuteria jest popularna w Kijowie?

 

Biżuteria, którą prezentują firmy zza naszej wschodniej granicy, ma w sobie wiele podobieństw do tej, która jest wytwarzana u nas. Jednak są także różnice. Nie spotkacie tutaj biżuterii z bursztynem ani złotej, ani srebrnej. Nic dziwnego przecież, Kijów leży tak daleko od Bałtyku. Na wielu stoiskach prezentowana była wysokiej jakości biżuteria złota z brylantami. Jeśli kiedyś słyszeliście, że na wschodzie popularne jest czerwone złoto, to tego na pewno nie widać na targach. Biżuteria złota oferowana jest w różnych odcieniach. To, jakie zostanie wyprodukowane, zależy wyłącznie od klienta i zamówienia.

 

Na targach Jeweller Expo 2021 była także obecna biżuteria artystyczna. Nam szczególnie przypadła do gustu biżuteria z czerwonymi koralami. Wszyscy przedstawiciele na tym stoisku mieli na głowach gustowne czarne kapelusze, które dodawały uroku i wprowadzały wszystkich w dobry humor. Nic dziwnego, że akurat przy tym stoisku było najwięcej klientów.

 

Nasze rozmowy na targach Jeweller Expo.

 

Dzięki uczestnictwu w programie PARP Go to Brand mieliśmy szansę zaprezentować wybranym klientom naszą biżuterię, która mamy nadzieję znajdzie swoich klientów. Pełni nadziei będziemy kontynuować rozmowy i chętnie powrócimy jeszcze do Kijowa.

 

 

pixel